Одеського священика за перехід в ПЦУ архієрей порівняв з ЮдоюСайт Одеської єпархії УПЦ МП повідомляє, що в смт. Сарата настоятель Покровського храму протоієрей Владислав Шиман «страху заради іудейська» «ухилився в розкол», тобто перейшов в ПЦУ.

Єпархія публікує указ, в якому священик звинувачується не тільки в розколі, порушення священицької присяги, клятви, але і в «участі в політичній авантюрі, брехні і лицемірстві». Архієрей, митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел (Саввін) лякає священика небесними карами:

«Якщо ви зважитеся в такому стані здійснювати богослужіння, то хліб не переміниться в Тіло Христове, а вино - в Кров Христову, а ви будете перебувати під архієрейської клятвою до Другого пришестя».

Якщо священик ще недостатньо злякався, то йому наводиться цитата із стихири Великого Четверга:

«Краще б тобі, Юдо,  не зачатись  в лоні матері, краще б ти, зрадник, що не народився». - «Про що і дається вам цей Указ».

Одеського священика за перехід в ПЦУ архієрей порівняв з Юдою

Проклинати перейшовшого священика, виявляється, давня традиція митрополита Агафангела. Ще в 2005 році він проклинав килимовими бомбардуваннями, щоб не промахнутися:

Одеського священика за перехід в ПЦУ архієрей порівняв з Юдою 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ahillaru