Запорізький митрополит УПЦ МП прокляв главу Новомиколаївської райдержадміністраціїРізке звинувачувальне послання з прокляттями направив в середині січня Володимиру Гряністому, голові Новомиколаївської районної держадміністрації Запорізької області України, відомий своїми різкими висловлюваннями і вчинками, що викликають скандали в ЗМІ, митрополит Запорізький і Мелітопольський УПЦ МП Лука,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на credo.press

Митрополит Лука дорікає чиновниу, що той, в порушення Конституції України, схиляє і залякує духовенство УПЦ МП в Новомиколаївському районі, домагаючись його переходу в ПЦУ.

 

Московський митрополит звинувачує главу райдержадміністрації в зраді Церкви "заради« сочевичної юшки » і подачок від можновладців, під впливом безперервного потоку брехні із засобів масової дезінформації". Він називає Володимира Грінястого "морально слабкою людиною, не здатною цінувати свою людську гідність".

Керуючий Запорізькою єпархією УПЦ МП пророкує, що главу адміністрації спіткає "духовна смерть", його рід буде проклято і його нащадків спіткає покарання.