УПЦ Московського патріархату в Дрогобичі. Чи долучаться до Православної церкви України? Закон, що зобов'язує Українську православну церкву Московського патріархату змінити назву, вказавши приналежність до Російської православної церкви, вже набув чинності

Згідно з документом, релігійна організація (об'єднання), яка є частиною іншої структури, керівний центр якої знаходиться в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та тимчасово окупувала територію України, зобов'язана у своїй повній назві показувати відповідну приналежність. У Дрогобичі церква Московського патріархату знаходиться на вулиці Трускавецькій.

Ініціатива по зміні назви повністю покладається на парафіян, тож ми вирішили дізнатися, яка позиція парафіян УПЦ МП у Дрогобичі стосовно останніх подій у релігійному житті країни та чи розглядають вони можливість переходу в новостворену Православну церкву України, і як ставляться до обов'язкового перейменування їхньої релігійної організації? 

Редакція Варто-Галицькі новини, цікавлячись думкою цієї парафії, не мала на меті перешкоджати свободі віросповідання і не збиралась нікого провокувати. Наша мета - познайомитись з думкою парафіян УПЦ МП, які є частиною громади міста.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Варто - Галицькі новини