"За царя і Отєчество": у Дніпрі віряни УПЦ МП відзначили річницю приїзду російського царяПід час ходи віряни роздавали бланки для підписки на "православний журнал "Врятуйте наші душі", в якому розповідається про "електронний концтабір" глобального світу.

13 лютого центральним проспектом Дніпра пройшла колона православних Московського Патріархату, які таким чином відзначили річницю приїзду російського царя до Катеринослава,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на РІСУ з посиланням на Дніпроград.

Свою хресну ходу віряни організували просто у центрі міста, яке у свій час одним з перших стало на захист України від "руського миру". Після ходи вже у середині Спасо-Преображенського собору вони провели богослужіння "за царя і Отєчество".

Офіційно хода була присвячена Стрітенню Господньому, але водночас під час неї згадували про урочистий візит російського царя Миколи ІІ до міста.

Окрім цього, під час ходи віряни роздавали бланки для підписки на "православний журнал "Врятуйте наші душі", в якому розповідається про "електронний концтабір" глобального світу.