«Пацани, стріляю наповал!»: у Жидичині священик МП стріляв у людей з рушниці (ФОТО,ВІДЕО)У ніч на суботу, 23 лютого у селі Жидичин Ківерцівського району місцевий священик УПЦ МП, протоієрей Володимир Гелетастріляв з рушниці по активістах, які організували цілодобове чергування біля храму. При цьому він вигукував: «Пацани, стріляю наповал!».

Про це виданню «Перший» розповів один з очевидців події, ветеран полку «Азов» Андрій Д’яченко,- повідомляє Християнський портал КІРІОС .

Нагадаємо, напередодні у Жидичині в місцевий Свято-Миколаївський храм зайшла ревізійна комісія, утворена зборами релігійної громади. Прихильники УПЦ МП намагалися перешкодити цьому, біля церкви зібралося кілька сотень людей.

«Вийшов і почав стріляти»

Андрій Д’яченко розповів: «Активісти вирішили організувати цілодобове чергування біля церкви. Аби прихильники УПЦ МП не робити якихось провокацій, не було спроб відібрати храм. На подвір’ї церкви поставили бочки, розвели в них вогонь, аби грітися.  

Близько 3:30 ночі біля церкви була група з 10-12 людей. Поряд – будинок священика. Засвітилося світло, вийшов Володимир Гелета. Почав кричати щось типу «я вас усіх повбиваю», «я буду стріляти на ураження», «чого ви прийшли в мою церкву» і тому подібні фрази.

Спочатку ми не звертали уваги – ну людина на нервах...

Але потім він почав стріляти. Стріляв з гладкоствольної рушниці дробом. Вистрілив один раз – люди заховалися за кут храму. Всього він зробив чотири постріли.«Пацани, стріляю наповал!»: у Жидичині священик МП стріляв у людей з рушниці (ФОТО,ВІДЕО)

Я чув як дріб бився об машини, об покрівлю храму. З того роблю висновок, що стріляв він не в гору, а в бік людей.

Ще трохи покричавши, священик пішов у хату. Швидше всього він був п’яний.

Ми викликали поліцію. Поліцейські пішли до нього в хату. Після того він закрився і не більше виходив.

Уся пригода тривала десь близько 30 хвилин» - розповів Андрій Д’яченко.

«Пацани, стріляю наповал!»

Виданню перший очевидці налади відео, на якому зафіксований шматок цього інциденту. 

Зокрема на цьому можна розібрати слова священика, який кричить:

«Пацани, стріляю наповал!», «Даю годину!» а «Наповал всіх!»

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на pershyj.com

Хорватія на море