Священика з Острога підозрюють у розпалюванні релігійної ворожнечіСвященикові з Острога, главі відділу з питань врегулювання міжконфесійних конфліктів при Рівненській єпархії УПЦ МП, настоятелю Свято-Воскресенського храму протоієреєві Віктору Земляному вручили підозру за двома статтями Кримінального кодексу України.

Це відбулося в п’ятницю, 15 березня, під час допиту Віктора Земляного як свідка в Управлінні Служби безпеки України в Рівненській області, – повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на rayon.rayoninua.

Повістку на допит Вікторові Земляному як свідкові вручили у вівторок, 12 березня. Під час двогодинної розмови зі слідчим священик отримав повідомлення про підозру за статтями 161 та 300 Кримінального кодексу України – «умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями» та «ввезення в Україну творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, з метою збуту чи розповсюдження або їх виготовлення, зберігання, перевезення чи інше переміщення з тією самою метою».