Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Під процесуальним керівництвом прокуратури Тернопільської області, слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області ДСР Нацполіції, викрито міжрегіональну групу осіб, яка впродовж 2018-2020 років здійснила ряд крадіжок ікон із церков у різних областях України, поєднаних з таємним проникненням до цих приміщень. Про це повідомив Офіс Генерального прокурора, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

За даними слідства, остання крадіжка відбулась 30 квітня 2020 року з храму, розташованого в с. Михайлівка Шарогородського району Вінницької області. Було викрадено три ікони 1860 року, які надалі вилучені.

Понад 70 правоохоронцями на території міст Одеси, Києва та Хмельницького проведено більш, як 13 санкціонованих обшуків. За їх результатами виявлено та вилучено велику кількість ікон, знаряддя вчинення злочинів, грошові кошти, автомобілі тощо.

Наразі затримано організатора та двох виконавців злочинів. Їм повідомлено про підозру у крадіжках, поєднаних з проникненням у приміщення, вчинених у великих розмірах (ч. ч. 3, 4 ст. 185 КК України), вирішується питання про обрання відносно них запобіжного заходу та накладення арешту на майно.

Також перевіряються на причетність до вчинення цих злочинів інші особи.

 Відео можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=290063448654012

Християнський портал КІРІОС за матеріалами офіційної сторінки УПЦ.