Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Голова Української православної церкви (МП) митрополит Онуфрій висвятив народного депутата від Опозиційного блоку Вадима Новинського у диякони УПЦ (МП). 

Як повідомляється, подія відбулася на Благовіщення, 7 квітня. Сам Новинський про подію не повідомляв, однак у приватному листуванні зі священниками Новинський вже підписується як «диякон Вадим».

Інформацію про висвячення Новинського ZAXID.NET підтвердили джерела у верхівці УПЦ (МП), які, втім, стверджують, що висвячення Новинського відбулось на Великдень, 19 квітня.

Нагадаємо, що Вадим Новинський – російський та український олігарх, бізнес-партнер Ріната Ахметова. Колишній член «Партії регіонів», а нині – член партії «Опозиційний блок», позафракційний.

Справжнє ім’я – Вадим Рудольфович Малхасян. Народився в Новгородській області Росії, закінчив Академію цивільної авіації в Ленінграді за фахом інженер систем управління. Екс-президент Віктор Янукович надав Новинському громадянство України в травні 2012 року, напередодні дня народження російського бізнесмена. Указ містив формулювання – «за видатні заслуги перед Україною». Даних про вихід Новинського з громадянства РФ нема. Вся сім'я Новинського має громадянство РФ.

Новинського також називають одним з головних фінансових спонсорів УПЦ (МП). Входить до сотні найбагатших людей України. У 2017 році його статки оцінювались у понад півмільярда доларів, є засновником фінансово-промислової групи «Смарт-Холдинг», співвласником «Метінвесту» і власником відомої компанії з виробництва продуктів «Верес». Йому також належать суднобудівні заводи у Миколаєві та Херсоні.

Християнський портал КІРІОС .