В Україну привезли Вифлеємське Світло МируВифлеємське Світло Миру, яке урочисто отримали скаути Організації Українських Скаутів (ОУС) урочисто перетнуло Польсько-український кордон 16.12.2012 року о 6:00 ранку і вже вирушило Україною,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на оф.сайт РКЦ в Україні.

Сьогодні, 16 грудня 2013, о 6.00 ранку Вифлеємське Світло Миру перетнуло державний кордон України. Делегація Організації Українських Скаутів (ОУС) з рук Польських харцерів урочисто отримала Вифлеємське Світло Миру під час урочистостей у Кракові 16 грудня 2012. 50 особова делегація скаутів Організації Українських Скаутів (ОУС) в складі членів оргкомітету Акції, міжнародної служби ОУС, батьківства та скаутів ОУС зі Львова, Львівської області, Черкас а також Києва прийняли участь у всіх краківських урочистостях повязаних з акцією Вифлеємське Світло Миру 2012-2013.

15 грудня 2013 о 16.00, На площі Вавельського Замку відбувалася традиційна харцерська Лінійка, присвячена урочистості в якій прийняла участь вже ціла делегація Організації Українських Скаутів, після якої всі учасники помаршували королівською дорогою до Маріацького костелу де відбулася в 17:00-18:00 Служба Божа з нагоди Акції. Участь в лінійці прийняли участь також представники Скаутських Організацій Норвегії, Литви, США, Канади, Великобританії.

18.30-19.30 за польським часом Після Служби Божої відбувся традиційний харцерський оплаток а також було офіційно передано Вифлеємське Світло Миру делегації від Організації Українських Скаутів. Звісно опісля відбулася офіційна зустріч керівників делегацій на урочистості в якому прийняла участь і делегація від Організації Українських Скаутів (ОУС).

Понеділок 16 грудня 2012 о 6:00 Світло Миру прибуло в Україну де буде далі розповсюджуватися скаутами ОУС де потрапить в храми, школи, лікарні, установи, сиротинці по багатьох регіонах України.

Глава Римо-Католицької Церкви в Україні Митрополит Львівський Архиєпископ Мечислав Мокшицький благословив акцію ОУС "Вифлеємське Світло Миру” 2013.

Гасло акції «Вифлеємське Світло Миру» 2013 «ВИЙДИ З ТІНІ - ПОКАЖИ ДОБРО» .