святий папа Іван Павло ІІБенедикт XVI підписав декрет про автентичність чудесного зцілення французької черниці с. Марі-П'єр Сімоне Норман, вчиненого заступництвом слуги Божого Івана Павла II. Як повідомив прес-секретар Апостольської Столиці о. Федеріко Ломбарді SJ, урочисту беатифікацію у Неділю Божого Милосердя 1 травня проведе сам Бенедикт XVI.В 2001 році у сестри Марі-Симон, якої на той час було 39 років, була виявлена хвороба Паркінсона. Хвороба проявлялася в тремтінні рук, онімінні м'язів, болях, безсонні. Сестра не могла писати, все гірше бачила, слабшала. Про зцілення сестри молилася вся конгрегація у Франції та Сенегалі. Після 13 травня 2005 року, коли Бенедикт XVI почав процес беатифікації свого попередника, сестри почали просити Іоанна Павла II про заступництво. 2-го червня, через два місяці після смерті папи, сестра Марі-Симон була настільки слабка, що просила настоятельку про звільнення від обов'язків. Вона була вже не в силах працювати.

 

У відповідь вона почула, що не можна піддаватися, що свого слова не сказав ще Іван Павло II. Настоятелька, так само, попросила сестру Марі-Симон написати ім'я померлого папи на листку паперу - букви були абсолютно не читані. Увечері той же дня сестра знову спробувала писати - цього разу текст був ясним для читання. Незабаром після цього пройшла біль і тремтіння кінцівок. Наступного дня в каплиці, перед Святими Дарами вона відчула спокій. Під час молитви на вервиці, коли читала світлі таєнства, встановлені Іоанном Павлом II, сестра Марі-Сімоне відчула, що видужала. Це підтвердили і медичні дослідження.

Після беатифікації Іоанна Павла II 1 травня його кров у ампулі помістять в польський санктуарій Божественного Милосердя в Лагевниках.