Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Іспанія: у Севільї відновлено собор, який відтепер служитиме місцевій громаді УГКЦ У неділю, 9 листопада 2014 р., у місті Севілья (Іспанія) відбулося посвячення відновленого собору на честь святого великомученика Димитрія, який відтепер служитиме місцевій громаді УГКЦ з правом подальшого його викупу.

 Цей старовинний просторий храм належить місцевому згромадженню римо-католицьких сестер (Congregación de Hermanas de María Reparadora), який через невикористання був понад десять років зачиненим, а відповідно і десакралізованим. Обряд посвячення звершив Владика Діонісій Ляхович, Апостольський Візитатор. Церемонієром урочистих богослужінь був о. Богдан Гнатів, сотрудник Архикатедрального Собору св. Юра у Львові. У вівтар вкладено мощі св. великомученика Димитрія, які за старанням Владики Іринея Білика з Риму привіз Владика Діонісій,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на
Прес-службу УГКЦ в Італії. Архієрейську Божественну Літургію Владика Діонісій очолив у співслужінні із о. Дмитром Савчуком, капеланом громади Севільї, о. Святославом Миронюком, о. Юрієм Бартком та о. Мануелем Портільо, відповідальним за душпастирство мігрантів в Дієцезії Севільї. 

Іспанія: у Севільї відновлено собор, який відтепер служитиме місцевій громаді УГКЦ  

Іспанія: у Севільї відновлено собор, який відтепер служитиме місцевій громаді УГКЦ