У Калькутті померла спадкоємиця Матері Терези сестра Нірмала ДжошіУ ніч з понеділка на вівторок в Індії у віці 81 року померла сестра Нірмала Джоші, що була спадкоємицею Матері Терези на посту генеральної настоятельки згромадження «Сестер місіонерок любові», широко відомих як «Сестри Матері Терези».

Сестра Нірмала стала генеральною настоятелькою конгрегації після смерті Матері Терези в 1997 році. Вона очолювала конгрегацію протягом 12 років, після чого її наступницею була обрана нинішня генеральна настоятелька сестра Марія Према Перик. Архієпископ Калькутти Томас Д'Суза повідомив, що сестра Нирмала страждала від хвороби серця і була нещодавно перевезена назад в будинок сестер Місіонерок любові в Калькутті після лікування в лікарні. «Вона упокоїлася в мирі, це була велика душа», - сказав архієпископ Д'Суза. 

Прощання з с. Нірмалою відбудеться у вівторок в церкві Святого Івана, куди буде доставлено її тіло. Похорони почнуться в четвер в 16.00 за місцевим часом,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Sibcatolik. 

Нірмала Джоші народилася в 1934 році в брахманській сім'ї в місті Ранчо, штат Джаркханд, Індія. Її батьки походили від індуїстських брахманів з Непалу. Батько Нірмалой Джоші служив офіцером у індійській армії. Нірмала Джоші отримала початкову освіту у християнських місіонерів в місті Патна, штат Біхар. У віці 24 років, познайомившись з благодійною діяльністю Матері Терези, вона прийняла католицтво. У с. Нірмали була вища освіта в галузі політології, якийсь час до вступу в конгрегацію вона працювала адвокатом.

Індійський прем'єр-міністр Нарендра Моді висловив свої співчуття сестрам конгрегації на своїй сторінці в Твіттері. «Сестра Нирмала присвятила своє життя турботі про бідних і знедолених. Я засмучений звісткою про її кончину. Нехай її душа спочиває з миром », - написав він. 

У Калькутті померла спадкоємиця Матері Терези сестра Нірмала Джоші