Американець

За даними нового дослідження групи «Барна», більшість американців вважають, що вони потраплять на небеса, повідомляє CNL-NEWS з посиланням Christian Telegraph. Інші мають більш винятковий погляд на життя після смерті, вважаючи, що тільки «хороші» будуть на небесах, повідомляє MNN.

Нещодавно «Барна» провела опитування про те, які погляди мають американці на питання віри і як вони діють в умовах релігійного плюралізму, поширився в американському суспільстві. Універсалізм - це такий погляд, коли вважають, що всі люди будуть врятовані після смерті.

Тим не менше, американський євангеліст Семмі Тіппі сказав, що є проблема в теології універсалізму. «Якщо ви вірите, що кожен, врешті-решт, піде на небеса, то навіщо Ісус тоді приходив на землю? Чому Ісуса довелося померти? Хто такий Ісус Христос? Чому Він пішов на хрест? Якщо універсалізм - це істина, то хрест не був потрібний ».

Тіппі припускає, що сьогодні багато церков у США мають тенденцію не говорити про гріх, святості Бога чи про щось ще, що може здатися образливим. У результаті такі проповіді ні до чого доброго не приведуть. «Це може бути популярно, і ви можете мати якийсь тимчасовий ріст, але в підсумку буде дуже швидкий занепад в церкві, тому що немає мотивації досягати інших людей. Навіщо ділитися благою звісткою, якщо всі підуть на небеса ».

«Барна» повідомляє, що 34% всіх респондентів згодні, а 54% не згодні з таким твердженням: «Не важливо, яку релігію ви сповідуєте, тому що всі вони вчать одному і тому ж».

Тим не менш, 7 з 10 американців згодні з такою ідеєю: «в житті ви або на боці Бога, або на стороні диявола, проміжної позиції немає». Половина американців вірить, що «якщо людина загалом хороший і робить добро іншим, то він заробить собі місце на небі».

«Церква буде безсила діяти на культуру і перетворювати її, якщо у нас немає сильної позиції, що Христос - наша єдина надія, що є вічні наслідки нашого гріха в тому, що ми робимо і як ми живемо, і Христос може змінити це і перенаправити нас ».