Папа Бенедикт XVIУ понеділок, 4 липня 2011 р., вранці, в холі залу ім. Павла VI у Ватикані, відбудеться відкриття виставки «Блиск Істини, Краса Любові», присвяченої 60-річчю священства Папи Венедикта XVI. Під егідою Папської Ради в справах культури 60 митців з різних країн світу та представників різних ділянок мистецтва вшанують Святішого Отця, представивши свої відомі або спеціально виконані твори. Ініціатива є ідеальним продовженням зустрічі Венедикта XVI зі світом мистецтва, що відбулася 21 листопада 2009 року в Сикстинській каплиці Апостольського Палацу. 60-ть творів скульпторів, фотографів, письменників, музикантів й композиторів, режисерів та ювелірів об’єднує натхнення вченням Папи Венедикта XVI та пошук Абсолюту через шлях краси.

Відкриття виставки розпочнеться з твору «Отче наш» авторства естонського композитора Ерво Пярта, який його особисто виконає на фортепіано. Після привітання кардинала Джанфранко Равазі, Президента Папської Ради в справах культури, до присутніх звернеться Святіший Отець. Далі відбудеться перегляд короткометражного фільму італійського режисера Пупі Аваті, а тоді Венедикт XVI огляне усі експонати, вітаючись з митцями, які особисто представлять йому свої твори.

Відкриття для громадськості відбудеться того ж дня ввечері за участю кардинала Равазі, директора Ватиканських Музеїв Антоніо Паолуччі, церковних та громадських достойників, представників дипломатичного корпусу. Саму ж виставку можна буде оглянути від 5 липня до 4 вересня 2011 р., щодня, крім неділі, від 10:00 до 19:00.

Джерело: Радіо Ватикан