Олівія Кан, мешканка муніципалітету Ле-Пор, розташованого в заморському департаменті Франції, Реюньоне, була вражена "зрадою" своєї сестри, яка таємно хрестила трьох її дочок. 

Олівія, яка страждає важкою хворобою, на кілька місяців довірила сестрі трьох своїх дочок, молодшій з яких всього 9 років. Повернувшись в Ле-Пор після довгої відсутності, жінка раптово побачила своїх дітей, що виходили з місцевої церкви.

Як з'ясувалося, її сестра, яка є католичкою і постійно проживає з чоловіком у Німеччині, вирішила хрестити дівчаток без дозволу їх матері. Між тим, Олівія вийшла заміж за мусульманина 15 років тому і виховувала дітей у традиціях ісламу, повідомляє NEWSru Israel з посиланням на L `Info.

Розгнівана жінка вирушила до священика з вимогою "анулювати акт хрещення", однак він сказав, що зробити це неможливо, оскільки так вирішили самі діти. Тоді Кан звернулася до адвоката Мідорі Алі, який допоміг їй скласти судовий позов. Опинившись в суді, кюре погодився з вимогами обуреної Олівії і "анулював" акт хрещення, а також записи в парафіяльній книзі.

Джерело: sedmitza.ru