У Папи Римського розпочалася відпусткаУ середу, 6 липня, розпочалася літня відпустка Папи Бенедикта XVI, яку він проведе у своїй резиденції у Кастель-Гандольфо. Під час відпочинку, який триватиме до кінця липня, не відбудеться жодних приватних і загальних аудієнцій.

Час від’їзду Папи до літньої резиденції був відкладений на два дні, оскільки Бенедикт XVI хотів провести більше часу зі своїм братом Георгом Ратцінгером. Брат Папи перебував в Римі протягом останніх двох тижнів з нагоди святкування діамантового ювілею їх свячень. 

3 серпня Папа відновить регулярні загальні аудієнції, які спочатку відбуватимуться на подвір’ї Апостольського палацу в Кастель-Гандольфо, і, крім того, транслюватимуться на великому екрані на площі Святого Петра у Ватикані. На початку жовтня Папа повернеться до Ватикану, але якщо у вересні на загальні аудієнції зголоситься велика кількість паломників, то їх перенесуть до Ватикану.

Відпустка Папи не буде лише часом відпочинку. Бенедикт XVI готуватиме промови і проповіді для Всесвітнього Дня Молоді у Мадриді, який відбудеться 16-21 серпня. Крім того, на літо запланована праця над третьою частиною книги «Ісус з Назарету», яка посвячена дитинству Ісуса.

Традиційно 26-28 серпня в Кастель-Гандольфо збереться «Коло учнів професора Ратцінгера – Папи Бенедикта XVI». Як поінформував о. Штефан Отто Хорн, глава ватиканської фундації ім. Йосифа Ратцінгера – папи Бенедикта XVI і організатор з’їзду колишніх учнів, темою зустрічі буде нова євангелізація. Цьогорічними гостями і промовцями будуть проф. Ханна-Барбара Герл-Фалковіч з Дрездена і Отто Ньюбауер, керівник віденської Академії Євангелізації, яка виникла з ініціативи Спільноти Емануель.

 

 

Джерело: Католицький Оглядач