Кладовище

Протягом кількох днів на цвинтарях трьох німецьких міст Вюрзелен, Альсдорф і Ешвайлер, розташованих в районі Ахена, невідомі злодії сплюндрували близько ста могил, зірвавши з могильних пам'ятників мідні хрести, статуетки, лампади, вази та ін. деталі, повідомила Ахенська газета. Іноді невідомі виривали навіть металеві написи з могильних плит.

За даними Ахенський поліції, з могили на одному з кладовища викрадений величезний бронзовий хрест вартістю близько 8000 євро.

Крадуть мідь і в інших містах: на кладовищі Охлсдорф в Гамбурзі невідомі викрали 600-фунтову бронзову могильну статую. З каплиці в Ахені злодії вкрали мідний дах. 

У минулому році в цілому 2271 випадків крадіжок металу були зареєстровані в землі Північний Рейн-Вестфалія. Серед них - 177 випадків, коли вартість викраденого перевищує більше 10 тисяч євро. У першому кварталі 2011 р. зареєстровано 2073 крадіжок металу. 
Мідь стала бажаним об'єктом для злодіїв. У Німеччині ціна за одну тонну міді складає близько 6000 євро. Олово оцінюється в три рази вище, а за тонну свинцю, цинку і алюмінію можна отримати від 1000 до 2000 євро.

 

 

Джерело: sedmitza.ru