Влада пропонує чоловікам лотерею за умови ... стерилізаціїВлада району Джунджуну в провінції Раджастан (Індія) пропонують чоловікам стерилізуватися, щоб брати участь в розіграші машини, 5 мотоциклів, телевізорів і міксерів, пише aciprensa.

«Стерилізуйся, щоб виграти машину» - так звучить останній призов міністерства охорони здоров'я Індії, зроблений в жорстокій боротьбі із зростанням чисельності народонаселення.

Розіграш, що є частиною нової програми добровільних ініціатив уряду, стартував в районі Джунджуну. Проте, за заявою влади, проблема зростання населення «стосується всіх».

Згідно із заявою голови департаменту охорони здоров'я Джунджуну Сіварама Шарма, у лотереї має право брати участь кожен чоловік, який звернутися з приводу стерилізації до 30 вересня. Чиновник пояснив, що таким чином влада сподівається подвоїти кількість щорічно стерилізованих чоловіків.

У лотереї розігрується найменший в світі автомобіль «Tata Nano». Коментарі, дані головою департаменту охорони здоров'я Джунджуну, сказані «любов'ю до життя»: «ми вибрали самий маленький автомобіль, бо хочемо, щоб маленьких сімей було більше». Дійсно, навіщо вам великий автомобіль, якщо у вас, все одно, не буде дітей?

Це не перший раз, коли індійська  влада використовує кошти, щоб контролювати зростання населення. Два роки тому, індійський міністр охорони здоров'я Гулам Набі Азад запропонував забезпечити бідне населення країни електрикою і телевізорами, щоб відвернути від того, чим зручніше займатися в темряві. «Якби у бідних людей були телевізори, народжуваність скоротилася б на 80%», стверджував тоді міністр.

 

 

Джерело: sedmitza.ru