7 липня 2011 р. в місцевості Сіканая поблизу Кіркуку, що на півночі Іраку, урочисто відкрито новий католицький храм. Покровителем святині є святий апостол Павло, зрештою, назва селища перекладається як «три джерела», на згадку про місце мученицької смерті Апостола Народів у Римі.

Інформагентство AsiaNews уточнює, що храм відкрито ще 4 липня. Того дня першу Службу Божу відслужив Архиєпископ Кіркуку Луїс Сако. Ієрарх заохотив вірних залишатися в країні та відважно з довір’ям до Всевишнього свідчити свою віру. Через три дні відбулося урочисте відкриття святині, на яку прибули представники регіональної влади та деякі мусульманські імами. Один з них побажав християнам, «щоб це місце завжди було святим і щоб християни могли молитися та дякувати Богові».

Преосвященний Луїс Сако у цьому контексті зазначив, що завданням святині є «формувати серця вірних у світлі великих та благородних цінностей, таких як добро, любов, милосердя, чесність, великодушність та співпраця, а також віддаляти від серця зло й ненависть». Архиєпископ подякував місцевій громаді, яка виділила земельну ділянку та спричинилася до спорудження церкви за те, що таким чином, зробила свій вклад у будування «культурної мозаїки» Кіркуку. «Усі громадяни міста, – сказав він, – повинні єднатися та співпрацювати задля кращих часів. Сподіваємося, що у місті, поряд з мусульманами, залишатимуться присутніми також і християни».

 

 

Джерело: Радіо Ватикан