Гарі Поттер

У короткому відгуку з приводу виходу на великі екрани заключного фільму про Гаррі Поттера (в російський прокат фільм вийшов під назвою "Гаррі Поттер і дари смерті"), офіційна газета Ватикану «L 'Osservatore Romano», яку цитує CWN, попереджає, що казка вийшла «майже цілком темною», і деякі глядачі можуть бути стурбовані великою кількістю насильства в цьому фільмі.

Проте, огляд кінопрем'єри не в ватиканському офіціозі не містить випадів спротиву фільму, подібних тим, які вже встигли озвучити деякі християнські критики.

На відміну від них «L 'Osservatore Romano» робить висновок, що містить в цілому позитивну оцінку фільму. Газета зазначає, що «зло ніколи не виглядає як захоплююче і привабливе у цій сазі». Також видання підкреслює, що фільм робить акцент на таких моральних цінностях, як дружба і жертовність. Газета Ватикану назвала заключний фільм «Поттеріани» «унікальною і довгою історією формування через хворобливі втрати і смерть героя та його супутників, які знаходять зрілість на шляху від легкості дитинства до складних реалій дорослого життя».

 

 

Джерело: sedmitza.ru