англіканська церква

Синод англіканської церкви побоюється, що ця конфесія через два десятиліття може повністю зникнути, повідомляє агентство kipa-apic.

Деякі прогнози показують, що англіканська церква просто більше не зможе функціонувати, повідомив в інтерв'ю «Daily Telegraph» священик Патрік Річмонд (Patrick Richmond), член Генерального синоду англіканської церкви, за підсумками минулого засідання Синоду в Йорку.

Старіння парафій Англіканської Церкви - найгостріша проблема: середній вік членів Церкви Англії становить 61 рік, зазначає Патрік Річмонд.

До 2020 р. кількість віруючих-англікан може наблизитися до нуля через природність смертності. І в найближчі десять років, ситуація може стати така, що Церква Англії більше не зможе існувати в силу об'єктивних причин, вважає Річмонд. 

Андреас Вітт Сміт (Andreas Whittam Smith), директор адміністрації церковного майна Церкви Англії, також попереджає щодо «демографічної бомби уповільненої дії». На його думку, проблема в тому, що її наслідки поки не дуже помітні, але незабаром можуть наступити швидкі і різкі зміни.

 

 

Джерело: sedmitza.ru