Падре

Ватикан опублікував документ про духовний провід та священство «Священик, сповідник і духовний наставник: посланник Божественного милосердя», повідомляє aciprensa. Підготовлений Конгрегацією у справах духовенства документ являє собою «інструкції», що розповідають про те, як бути хорошим духівником. 

Текст, підписаний префектом конгрегації кардиналом Мауро П'яченца і секретарем Челсі моргу, обіцяє, що «священики за допомогою цих простих порад зможуть знову відкрити для себе значення пастирства».

Перша частина тексту пояснює, що таке таїнство покаяння і дає практичні поради про те, як краще його проводити. Вона включає в себе приклад священичої сповіді.Друга частина тексту пояснює, як має відбуватися духовне керівництво та надаватися духовна допомога.

Як зазначено в документі, Папа Римський Бенедикт XVI приділяє особливу увагу якості сповіді. Він вирішив показати власний приклад духовного проводу: у серпні на зустрічі з молоддю на Всесвітньому дні католицької молоді у Мадриді він особисто сповідує кілька молодих людей.

 

 

Джерело: sedmitza.ru