15 липня Єпископській Раді «Cor Unum», заснованій Папою Римським Павлом VI, виповнилося 40 років, пишуть європейські католицькі портали. 

У перекладі з латини «Cor Unum» означає «Єдиним серцем». Цей римський дикастерій координує діяльність усіх католицьких благодійних організацій світу. Рада має голову, секретаря, заступника секретаря, 38 членів і 9 радників. Всі вони призначаються на п'ятирічний термін, за винятком постійного штату з 9 службовців.

У статті, опублікованій в офіційному ватиканському щоденнику «L'Osservatore Romano», нинішній голова конгрегації кардинал Роберто Сара, зазначив: «Папа Бенедикт XVI, говорячи про відсутність Бога як про серйозну проблему, що ослаблює і руйнує сучасну культуру, стверджує, що є зворотний шлях - шлях до Бога через співчуття до людей. Бог є любов, і благодійність Церкви незаперечне свідчення, що може допомогти людям сьогодні знайти і пізнати любов Бога ». Для кардинала Сара має велике значення той факт, що Бенедикт XVI присвятив свою першу енцикліку «Deus Caritas Est» добродійності.

Говорячи про завдання, що стоять перед конгрегацією, кардинал відзначив, що найважливішими з них є нести в світ пастирську турботу, Євангеліє і підтверджувати його ділами милосердя. Разом з тим, рада допомагає налагодити зв'язки між благодійними організаціями, єпископату та Ватиканом. Важливою областю діяльності «Кор Унум» є турбота про освіту. 

Кардинал нагадав, що 11 листопада відбудеться конференція, яку організовує даний папський дикастерій. На зустрічі буде присутній Бенедикт XVI, єпископи, що відповідають за діяльність організацій Милосердя та офіційні представники європейських католицьких благодійних організацій.

 

 

Джерело: sedmitza.ru