Екзорцизм

У Мексиці протягом вересня-жовтня 2011 р. відбудеться V Національний конгрес екзорцистів, пише прес-центр архидієцезії Мехіко. У зустрічі візьмуть участь священики, екзорцисти, психіатри з Італії і Мексики.

Головною темою конгресу буде звільнення і зцілення хворих. Згідно з інформацією прес-центру, зустріч проходитиме під назвою «Проблеми душі і духовна терапія екзорцизмом в пастирські турботі про хворих». 

Як пояснив головний координатор екзорцистів архиєпархії Мехіко священик Педро Мендоса Пантоха, конгрес проводиться і для  священиків-екзорцистів які і не займаються екзорцизмом, а також для мирян, зацікавлених у співпраці зі своїми священиками в справі пастирського зцілення хворих душ. 

Священик пояснив, що метою цієї події є «вивчити досвід психіатрів і фахівців в області психічного здоров'я з метою застосування цих знань в служінні екзорцистів». В рамках зустрічі обговорюватимуться теми, пов'язані зі схильністю до психічних розладів особистості, фізичні та екологічні причини, які сприяють їх виникненню і відмінності шизофренічних розладів від інших видів психічних захворювань.

 

 

Джерело: sedmitza.ru