Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило висловив співчуття Королю Норвегії Харальд V у зв'язку із серією терористичних актів у цій скандинавській країні.

Його Величності Королю Норвегії Харальд V

Ваша Величносте!

Зі скорботою дізнався про страшні терористичні акти в столиці Норвегії, а також на острові Утейа. Прийміть мої щирі співчуття від імені всіх віруючих Руської Православної Церкви, які в ці трагічні дні молитовно розділяють страждання норвезького народу. Прошу Вас передати слова співчуття і підтримки всім підданим норвезького Королівства, з якими нас століттями пов'язувала традиція добросусідства.

Вперше жертвою терору, який в останні роки захлеснув весь світ, стала Норвегія. Переконаний, що це важке випробування не похитне норвежців, а лише згуртує їх в рішучості протистояти новим викликам зла.

Терористам вдалося здійснити свій жахливий план, в результаті якого загинули невинні люди. Чим би не керувалися вбивці, це ганебне злодіяння не може мати жодного виправдання. Вчинили беззаконня пішли проти волі Божої і правди людської.

Молюся Господу і Спасителю нашому Ісусу Христу, Який є Воскресіння і Життя, щоб Він упокоїв душі убієнних у Царстві Небесному, а Вам, сім'ям жертв терактів і всьому норвезькому народові подав розраду.

З глибокими співчуттям
+ КИРИЛ, ПАТРІАРХ МОСКОВСЬКИЙ І ВСІЄЇ РУСИ

 

 

Джерело: sedmitza.ru