Церковний дзвін

Міністерство охорони навколишнього середовища Греції зацікавилося проблемою шуму, що виходить від дзенькоту дзвонів. Полеміка в грецькому суспільстві навколо цієї проблеми триває вже довгий час, і з приводу впливу шуму від дзвонів висловлюються діаметрально протилежні судження. Одні прирівнюють цей шум до транспортного та інших видів шуму і вимагають його обмежити відповідно до загальних норм, другі припускають, що дзвін взагалі не слід обмежувати.

Тим не менш, міністерство пропонує досить жорсткі обмеження на шум у нічний час. Приміром, з 23.00 до 07.00 межа шуму не повинна перевищувати 60 децибел. Більш низькі показники пропонуються для тих областей, де знаходяться медичні та освітні заклади, театри та інше. Також є передбачувані обмеження вдень - 65 децибел, вночі - 55 децибел.
Однак дана проблема стосується не тільки шуму від дзвонів. Міністерством пропонуються нові межі допустимого рівня шуму, що виходить і від транспортної інфраструктури.

Незважаючи на комплексне вирішення проблеми шуму, питання про дзвони дзвонів залишається відкритим. Цілком може бути, що незабаром дзвін повністю буде контролюватися відповідними структурами. 

Однак, можливо, це питання буде вирішено за допомогою перегляду певних статей про житлові споруди: посилення звукоізоляційних характеристик будівель вирішило б ці проблеми.

 

 

За матеріалами: pravmir.ru