У Запорізькій області живцем закопали 78-річного монаха Лазаря (в миру Олександр Алєксєєв, - ред.) із села Верхня Криниця Василівського району.

"Вирушивши у місто Пологи відвідати своїх духовних чад, як видно, отець Лазар вийшов на станції Чекрак (село Каменське), де й зустрів своїх майбутніх убивць", - повідомляється на сайті місцевого храму Святих Царствених Страстотерпців Миколи та Олександри УПЦ МП.

У повідомленні уточнюється, що це сталося 20 липня.

Отець Лазар більше року тому був пострижений у ченці і з тих пір жив у келії при цьому храмі.

За словами правоохоронців, вбивство сталося на побутовому грунті. У стані алкогольного сп'яніння господиня будинку, до якої зайшов у гості отець Лазар, завдала йому безліч ударів молотком.

"Витягнувши старого, який втратив свідомість, у двір, вона спочатку хотіла його спалити, підпаливши одяг, але потім присипала землею. На свіжонасипаний пагорб у дворі, на якому сидів і жалібно нявчав кіт, звернула увагу дочка жінки, яка жила у другій половині будинку. Вона й викликала міліцію", - повідомляють в управлінні МВС у Запорізькій області.

Зазначається, що міліція відкопала ченця ще живим. У реанімації о. Лазар прожив на апараті штучного дихання ще кілька годин і, не приходячи до тями, помер.

"Однак не вдалося знайти документи, що засвідчують його особу, ні в особистих речах старця, ні на місці злочину. Складність полягає у тому, що, не встановивши особу, слідчий не може передати тіло ченця нашої церковній громаді для здійснення особливого чину відспівування і поховання" , - сказано в повідомленні.

 

 

Джерело: sedmitza.ru