Папа

Дев’ять з десяти юнаків і дівчат, які братимуть участь у наступному Всесвітньому Дні Молоді в Мадриді, вірять, що під впливом цієї події зміниться їхнє життя. Такі результати дало опитування, здійснене серед молоді, яка зареєструвалася для участі в заходах, яке було нещодавно оприлюднене організаторами.

Анкети заповнили 1800 юнаків і дівчат з різних країн світу, а статистична похибка становить 3,2%. Результати є двох типів. З одного боку, досліджувано мотивацію молоді брати участь Всесвітньому Дні Молоді, а з другого – очікування, пов’язані з цією участю.

93% опитаних зазначають, що «хочуть зазнати чогось нового», приблизно стільки ж відповідають «поширювати послання Ісуса Христа» (92%), «виразити свою участь в житті Церкви» (90%), та «задовольнити свої духовні тривоги» (90%).Щодо очікувань, то 90% вірять, що після Всесвітніх Днів Молоді їхнє життя «дуже» або «достатньо» зміниться. Для 60% опитаних ВДМ допоможе «зміцнити роль молоді в Церкві», стане «рупором послання Церкви в усьому світі» та «спричиниться до поширення віри в Ісуса Христа».

Молодь також висловлює високу оцінку ролі особи Папи та Церкви (8,9 балів з 10), яка перевищує значення таких інституцій, як Червоних Хрест, Карітас ти Надзвичайний Фонд Допомоги Дітям при ООН.

Щодо важливості віри в житті, 85% опитаних вважає, що вірити в Христа допомагає прощати ближнім, 80% вважає, що допомагає бути солідарними та допомагати потребуючим, а 7% вважає, що віра є необхідною, щоб дозрівати та ставати кращими.

Цікавим аспектом опитування стало визначення того, наскільки важливим та вирішальним аргументом для участі у зустрічі стало свідчення учасників попередніх зустрічей. 72% опитаних зазначили, що вперше братимуть участь у Всесвітньому Дні Молоді, натомість 78% відповіли, що мають родичів або друзів, які брали участь в попередніх зустрічах. 80% з поміж опитуваних, які брали участь у попередніх ВДМ, зазначають, що це був «дуже позитивний досвід».

 

Джерело: Радіо Ватикан