Індуїзм

В індійському штаті Карнатака Католицька Церква включилася в дискусію у зв'язку з наміром місцевої  влади ввести в обов'язкову шкільну програму вивчення одного з головних текстів індуїзму - «Бхагават Гіти», повідомляє "Сибірська католицька газета". Індуїстські фундаменталісти загрожують кожному, хто не підтримає цю ідею. 

Тим часом, проти цього заперечили як християни, так і мусульмани. У ході дискусій місцеві ЗМІ публікують антихристиянські і антимусульманські статті. Місцевий лідер проіндуістскої партії «Бхаратія джаната» (Народної партії) заявив, що сповідники релігій неіндійского походження взагалі не повинні мати права голосу в суспільних справах.

Зі свого боку, християни вважають, що в державних школах не повинна пропагуватися якась одна релігія, оскільки це суперечить конституції країни, яка проголошує свободу совісті. 

Католицькі єпископи штату Карнатака звернулися до Верховного суду з клопотанням про скасування обов'язкового вивчення «Бхагават Гіти» у державних школах. Аналогічна ситуація склалася і в сусідньому штаті Мадхья-Прадеш, де при владі також знаходиться партія «Бхаратія джаната».

У штаті Карнатака останнім часом було зафіксовано безліч антихристиянських акцій, відповідальність за які несуть індуїстські фундаменталісти. У цьому штаті індуїзм сповідує 83% населення, іслам - 11%, християнство - 4%.