перстень

30 липня 270 баварців з Траунштайну і його околиць прибули в літню резиденцію Кастель Гандольфо, де проводить свою відпустку Папа Римський Бенедикт XVI, щоб урочисто вручити своєму співвітчизнику почесну нагороду - «Золотий перстень честі», повідомило мюнхенське церковне інтернет-радіо. 

Траунштайн - невелике містечко в мальовничій місцевості на півдні Баварії - знаменне тим, що в ньому провів своє дитинство і юність Йозеф Ратцінгер, майбутній Папа Бенедикт XVI. Він є почесним громадянином Траунштайна, де 60 років тому провів свою першу Службу Божу після висвячення на священика.Почесний «Золотий перстень честі» - знак приналежності до іменитих громадянан Траунштайну. Його виготовили із золота 750-ї проби місцеві майстри-ювеліри Август і Філіп Перхермайери. Відтепер Бенедикт XVI є 8-м за рахунком почесним володарем нагороди. Серед осіб, нагороджених подібним перстнем, - колишній баварський міністр культури Людвіг Хубер, екс-президент баварського парламенту Алоїс Глюк та ін повідомляє Седмиця.

Головний редактор видання "Traunsteiner Tagblattes" Мартін Міллер повідомив, що вручати нагороду понтифіку приїхали 270 баварців, серед яких - музиканти, мисливці та гірські рятувальники, одягнені в національні костюми. Музикою і танцями вони вітали в Кастель Гандольфо свого співвітчизника - Бенедикта XVI.