Папа Бенедикт

Іспанський національний «Союз лівих» («Iz quierda Unida») запустив кампанію «Мадрид без Папи», висловлюючи тим самим протест проти майбутнього візиту Папи Бенедикта XVI в Мадрид, повідомляє сайт організації. Відвідування Бенедиктом XVI іспанської столиці заплановано на 18-21 серпня в рамках Всесвітнього дня католицької молоді. 

Антипапська кампанія «Союзу лівих» стартувала в понеділок, 1 серпня. Активісти об'єднання використовують ЗМІ, в т. ч. Інтернет та соціальні мережі, висловлюючи також свій протест проти «всіх привілеїв - економічних, політичних та соціальних, - якими користується Католицька Церква в країні». Однією з «привілеїв», на думку спілки, є візит Папи Римського як ще одна можливість свідчення віри.

За словами координатора молодіжного «Союзу лівих» Естер Лопес Барсело, коаліція виступає на захист «світськості держави, закріпленої в Конституції вже більше ніж 30 років». Барсело наполягає на відсутності необхідності витрачати більше 50 млн євро на візит Папи, в той час як постійно чуються заклики з боку правлячої еліти «затягнути пояси» (економіка Іспанії знаходиться в стані серйозної кризи). 

Кампанія має офіційний характер. Вона пройшла узгодження у федеральному департаменті у справах молоді.

Джерело: sedmitza.ru