Аборт

У США спостерігається зростання числа громадян, які дотримуються різних політичних поглядів, але висловлюються за обмеження норм, що стосуються переривання вагітності.

Опитування, проведене інститутом Gallup, відображає думку більшості громадян і доводить, що захист життя не є прерогативою релігійних рухів. У контрольну групу входило близько 1000 чоловік. Їхні відповіді показали, що більшість підтримує введення терміну на обдумування перед абортом, необхідність згоди батьків на штучне переривання вагітності неповнолітньою матір'ю і обов'язкове інформування вагітної жінки з боку лікарів про всі ризики аборту. У 1973 році в США в результаті процесу Роу проти Уейда було легалізовано штучне переривання вагітності. З тих пір багато штатів ввели власні правила щодо обмеження абортів. Наприклад, в Огайо обговорюється проект ("Heartbeat Bill"), який забороняє аборт починаючи з моменту першого серцебиття плоду. А в інших п'яти штатах (Індіана, Канзасі, Техасі, Північній і Південній Дакоті) був введений так званий період очікування, тобто 24 години на обмірковування свого рішення про аборт. Під час періоду очікування пацієнткам пропонується психологічна допомога.

Той ж опитування показало, що 67% контрольної групи підтримує введення періодів на обдумування, 71% проголосували за необхідність дозволу від батьків на аборт неповнолітніх вагітних, і 87% згодні з наданням повної інформації вагітним про небезпеки аборту. 64% висловилися проти абортів шляхом часткового народження. Ця жорстока техніка застосовується в останні місяці вагітності.

«На жаль, - сказала м. Мейл Сміт, радниця організації« Американський союз за життя »(« American United for Life »), - про наслідки аборту існує помилкова інформація. Широко поширена думка про те, що на цей крок необхідно йти заради збереження кар'єри і власної незалежності, а вагітність сприймається як перешкода для досягнення щастя. У той час як численні дослідження показали, що аборт призводить до тяжких наслідків, як на фізичному, так і психологічному рівні».