Його преподобність Біт

В американському місті Х'юстон відбулося незвичайне одруження: весільну церемонію для Мігеля Хенсона і Діани Уеслі провів "електронний священик", створений нареченим.

За словами молодят, вони вирішили залучити до проведення весільної церемонії не справжнього священнослужителя, оскільки обидва захоплені комп'ютерними технологіями, багато часу проводять в Мережі і люблять читати наукову фантастику

. За словами Хенсона і Уеслі, вони навіть познайомилися в інтернеті.

Коли справа дійшла до весілля, закохані зрозуміли, що не можуть знайти відповідного ведучого церемонії і тоді Хенсон вирішив написати програму, яка могла б вимовити традиційний урочистий текст і оголосити закоханих чоловіком і дружиною, повідомляє українська ТСН. Програма, яку назвали "Його Преподобіє Біт" присутній на весіллі у вигляді тексту, який був виведений на 30-дюймовий монітор, і голосом, який звучав з колонок. 

"Якщо хтось із вас хоче сказати щось, що може змінити наміри нареченого і нареченої, або має заперечення проти одруження, то молодята слухати вас не будуть, а я не визнаю ваші протести. Мене написав Мігель і я буду виконувати тільки ті команди, які дасть мені він ", - проголосив" Його Преподобіє Біт ". Свої репліки наречений і наречена прочитали з екранів смартфонів. Після цього Мігеля і Діану оголосили чоловіком і дружиною.

На урочистому заході були присутні близько 30 осіб. Весілля відбулося у дворі будинку батьків Хенсона.

У найближчі дні подружжя відправляться в реєстраційне відомство, щоб підписати шлюбні папери - при всій своїй важливості "Його Преподобіє Біт" не мав юридичного права одружити закоханих, і церемонія мала символічний характер.

Джерело: sedmitza.ru