В Індії майже кожен день відбуваються напади на християн

Архієпископ Бомбея кардинал Освальд Грасіас засудив гоніння на християн в своїй країні та відсутність релігійної свободи.

За словами архієпископа, напади на християн в Індії відбуваються майже кожен день, пише aciprensa.

Папа Бенедикт XVI приймав в Апостольському палаці своїй літній резиденції в Кастель-Гандольфо групу католицьких єпископів Індії. Мова на зустрічі йшла про тяжке становище індійських християн.

2% населення Індії складають християни. Хвиля жорстоких гонінь на християн з боку індуїстських радикалів прокотилася по країні в 2008 р., після вбивства індуїстського лідера Свамі Лакшмананди Сарасваті. Прихильники Сарасваті звинуватили у вбивстві християн.

У 2011 р., згідно з інформацією кардинала Грасіас, напади на християн почастішали: «кожен день можна було б реєструвати нову справу».

Незважаючи на важке становище, «робота в сфері освіти і в галузі охорони здоров'я ведеться активна».

Архієпископ пояснив, що в даний час країна знаходиться в стані нестабільності, і «деякі політики хочуть використати страх перед майбутнім індійців, що є наслідком невизначеності, і заявляють, що індуїзм в небезпеці. Це породжує в місцевому населенні ворожість по відношенню до християн і Євангелія».

Джерело: sedmitza.ru