Презентація пам'ятника блаженній матері Терезі з Калькути роботи скульптора Григорія Потоцького відбудеться 7 вересня у галереї Григорія Потоцького на Гоголівському бульварі в Москві. Пам'ятник на весь зріст, в бронзі, переданий в дар римо-католицькому собору Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. 

Захід відбудеться під патронатом ерцгерцогині Австрійської Марі-Анни Габсбург-Голіциної, Міжнародної академії доброти і московського римо-католицького собору Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, за підтримки Апостольської нунціатури в Москві.

Урочисте відкриття пам'ятника заплановано на 24 вересня.

Міжнародна академія доброти протягом останніх 10 років проводить міжнародну акцію: "У Росії - по-доброму, з Росії - з добротою!" За ці роки було встановлено більше 70 пам'ятників в 36 країнах світу.

Ідея пам'ятника матері Терезі Калькутської полягає в відродженні істинного розуміння благодійності і милосердя до тих, хто опинився у важкому становищі, зневірився, хворий або стоїть на краю загибелі. "Мистецтво порожніх долонь" - так писали про матір Терезу, адже у неї самої нічого не було, але вона допомогла мільйонам, відзначають організатори акції.