Переливання крові

Пред'явлено звинувачення 51-річній жінці, яка з релігійних міркувань перешкоджала наданню медичної допомоги своєму синові після ДТП, в результаті чого той помер.

У жовтні минулого року в НДІ невідкладної дитячої хірургії та травматології після дорожньо-транспортної пригоди поступив 11-річна дитина з важкими травмами.

"Медики могли б врятувати його життя, але на їх шляху стала рідна мати хлопчика, яка була членом релігійної організації" Свідки Єгови". Він розповів, що потерпілому, крім хірургічного втручання, потрібно термінове переливання крові, а така медична процедура вступає в пряме протиріччя з нормами, яких дотримуються члени згаданої секти. 

"Мати не стала робити винятки навіть для рідного сина. Простіше кажучи, вона заборонила лікарям робити які-небудь заходи щодо його лікування, розраховуючи, з її слів, на допомогу вищих сил. Лікарі були змушені звернутися з позовом до суду, який прийняв рішення не на користь матері: медикам дозволили провести лікування без згоди останньої. Але час виявилося упущено - дитина померла ", - повідомили в прес-службі.

В даний час співробітниками ГУ МВС по ЦФО проводяться необхідні оперативні та слідчі заходи, спрямовані на отримання інформації про лідерів та інших учасників релігійної організації і виявлення фактів їх протиправної діяльності. 

До суду жінка знаходитиметься під підпискою про невиїзд.

Джерело: interfax-religion.ru