Папа Франциск про місію католиків в політиціПапа Франциск нагадав про важливість участі католиків в політиці. Вони повинні робити це не заради влади, егоїзму і грошей, а щоб знищити стіни і нерівність. Таку думку Понтифік висловив в інтерв'ю Евженіа Скальфаро з італійської газети "La Repubblica", опублікованому 11 листопада 2016 р.,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.

Відповідаючи на питання про обрання Дональда Трампа 45-м Президентом США, Святіший Отець підкреслив, що не дає суджень про людей і політичних діячів, але цікавиться результатами їх діяльності на користь бідних і маргіналізованих.

Франциск зізнався, що на сьогоднішній день його найбільше турбує ситуація біженців і мігрантів. Треба подолати розділення і сприяти підвищенню і поширенню благополуччя. "Щоб досягти цього результату, ми повинні знищити стіни і побудувати мости, які дозволять знизити нерівність і зміцнити свободи і права", - сказав він і додав, що нерівність - це "найбільше зло, яке існує в світі", а провокують її гроші.

Коментуючи боротьбу з тероризмом на Близькому Сході, Франциск помітив, що в минулому Церква підтримувала використання зброї, але головних результатів християнство досягло завдяки мученикам, віри і милосердя. Саме через свідчення мучеників воно поширилося у всьому світі і сьогодні налічує 2,5 млрд. віруючих різних конфесій, підкреслив Святіший Отець.