Португалія: єпископи проти введення в шкільну програму теми абортівЄпископат Португалії закликав прем'єр-міністра країни Антоніу Кошта відхилити намір введення в програми шкільного навчання теми абортів. Як раніше було оголошено урядом, в 2017-2018 шкільному році планується включити в заняття з сексуального виховання тему переривання вагітності,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на catholicby.

«Нас турбує ця ініціатива. Ми підтримуємо всіх тих батьків, які теж цим незадоволені і не хочуть, щоб аборт був темою навчання дітей », - зазначив о. Мануел Барбоза, прес-секретар єпископату. При цьому священик додав, що єпископи погодилися офіційно підтримати петицію проти лекцій про аборти, яка збирає голоси «проти» в інтернет-просторі. Вже близько 10 тисяч осіб підписали петицію.

«Статеве виховання має враховувати людську індивідуальність, особливо на етапі зростання. Тим часом сьогодні воно більш зосереджується на справах виключно технічних », - додав прес-секретар португальського єпископату.

У Португалії закон дозволяє здійснювати аборт за бажанням в перші десять тижнів вагітності за умови попередньої відповідної консультації жінки.