У Литві скоєно напад на священикаУвечері 15 березня, в Каунасі було скоєно напад на 31-річного католицького священика Б.Л. Чоловік повертався додому, коли на нього напали, розпорошили в обличчя газовий балончик і намагалися відібрати гаманець,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на «Delfi» .Священнослужителю вдалося втекти від своїх кривдників.

За словами потерпілого, на проспекті Тайкос перед ним з'явилися 4-6 молодих людей у ​​віці приблизно 20 років, які наказали йому зупинитися. Після цього компанія накинулася на священика, при цьому особливої ​​агресією відрізнялися дівчата: вони вимагали, щоб юнаки били служителя культу.

Потім молоді люди стали вимагати гаманець і розпорошили в обличчя газ. Після цього священик кинувся бігти. Він пояснив, що бігає марафон, тому йому вдалося втекти від нападників, незважаючи на те, що бігти було нелегко.

Відомо, що Б.Л. служить в одному каунаському католицькій парафії. Він також є капеланом каунаській лікарні і добре відомий в соціальних мережах, оскільки публікує короткі цитати про віру і любов.

Поліція порушила кримінальну справу за фактом нападу.