Син прем'єр-міністра Польщі Беати Шидло стане священикомТимофій Шидло, 25-річний син прем'єр-міністра Польщі Беати Шидло, готується стати католицьким священиком,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на СКГ та Dziennik Polski .

Свячення у пресвітери відбудеться в суботу, 27 травня. Свою першу Службу Божу пресвітер планує відслужити в рідному селі Пшечешині. Вся громада з 1150 осіб готується прийняти в цьому участь. Тимек - так називають його близькі та друзі - отримає відповідні подарунки від дирекції школи, пожежних і приходу. Свій дар, звичайно, підготувала також і мама, пані прем'єр-міністр.

Уже в минулому році під час рукоположення сина в диякона вона сказала журналістам, що ним пишається. Старе прислів'я говорить, що «хто має святого отця в сім'ї, того лихо мине». Прем'єр-міністрам бідність не загрожує, але духовна підтримка знадобиться.

Отець Тимофій до кінця червня буде служити в приході святого Андрія Апостола в Осіках. Заступник старости Марек Ясинський каже, що сина прем'єра там всізнають і поважають, бо багато що вказує на те, що буде дуже хорошим священиком.

Сім'я прем'єр-міністра Польщі дуже релігійна. Перш ніж Беата Шидло стала главою уряду, жителі Пшечешіна бачили її щонеділі в костелі Ченстоховської Божої Матері. І разом з сином. Тимофій з дитинства прислуговував міністрантом під час Меси. Брав участь в парафіяльному житті, навіть коли поїхав до Кракова.

Ніхто не здивувався тому, що Тимек вступив до семінарії Краківської архієпархії. На четвертому році навчання кардинал Станіслав Дзівіш поклав на нього послух допомагати священику під час святого причастя.