Коптський Патріарх заборонив віруючим збиратися біля церковКоптський Патріарх Тавадрос II заборонив віруючим збиратися біля входів в церкви і монастирі до кінця поточного місяця. Причина - загроза нових терактів, спрямованих на християн,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на blagovest.

Про те, що в Єгипті плануються нові атаки на християнські об'єкти, представники різних конфесій дізналися 13 липня. Цю інформацію підтвердили генеральний секретар Коптського-католицького патріархату священик Хані Бахум, офіційний представник Коптської Православної Церкви священик Булос Халім, і глава Протестантської Церкви Єгипту пастор Андреа Закі.

У зверненні Патріарха Тавадроса також зазначається, що відвідування підлітками тих чи інших церков, залишається на відповідальності їх батьків. Глава Коптської Церкви також просить настоятелів храмів і парафіяльних активістів врахувати всю серйозність ситуації і не розміщувати в соціальних мережах оголошень про масові заходи.

Безпрецедентне звернення коптського Патріарха стало відповіддю на прохання єгипетського МВС, що приймає екстрені заходи по забезпеченню безпеки християн Єгипту, що піддаються нападам з боку ісламських радикалів.