Ставлення Папи Римського і патріарха Кирила до миру - різниця очевиднаУ мережі порівняли ставлення глави Російської православної церкви патріарха Кирила і Папи Римського Франциска до війни,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на «Оглядач».

Відповідне відео було опубліковане у групі "Вуса Пєскова" в соцмережі Facebook.

Так, російський священнослужитель стверджує, що всі жителі країни повинні брати участь у війні.

"Чого хочуть наші противники? Вони хочуть знищити Росію! Великий форт-пост православ'я. А якщо це війна, то всі ми повинні бути мобілізовані!" - каже Патріарх Кирило.

Папа Римський же стверджує, що всі люди повинні працювати над тим, щоб у світі був мир.

"Кожен день необхідно працювати над тим, щоб був мир! Адже це не продукт промислового виробництва, це те, що ми створюємо своїми руками! Багато впливових людей нашої планети не прагнуть до миру, тому що живуть за рахунок війни. Це індустрія смерті", - стверджує він.

Користувачі мережі зазначили, що різниця у риториці священнослужителів - очевидна. До того ж, наголосили коментатори, патріарх Кирило "співає в унісон" з президентом Росії Володимиром Путіним. Також людей розбурхало те, що релігія закликає до війни. У зв'язку з цим патріарха Кирила запропонували відправити на фронт.