Індійського священика звільнено з полону терористівСвященик Том Ужунналіл, салезіанець, викрадений в 2016 році в Адені (Ємен), звільнений. Про це повідомив монс. Пауль Хіндер, апостольський вікарій Південної Аравії. На сайті апостольського вікаріату монс. Хіндер дякує всім, хто сприяв звільненню індійського священика і хто невпинно молився про те, щоб отець Том знову знайшов свободу. Єпископ поки утримується від будь-яких подробиць. Повідомляється, що вирішальний внесок у звільнення викраденого священика вніс уряд Оману,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.

Священика Тома Ужунналіла був викрадено 4 березня 2016 року з місця праці о. Тома у притулку для людей похилого віку, яким опікувалися монахині Матері Терези в Адені. Бойовики, імовірно з «Аль-Каїди», вбили чотирьох сестер і ще 12 осіб.

Отець Том народився 57 років тому в Рамапураме, Керала, в католицькій родині. Його рідний дядько, який помер два роки тому, був також салезіанцем, він заснував салезіанську місію в Ємені. На момент нападу о. Том служив в Ємені чотири роки. В даний час він знаходиться в Омані, звідки вирушить до Індії.

Президент Єпископської конференції Індії кардинал Ісаак Клееміс Тоттункал заявив: «Ми сповнені радості та вдячності всім, хто брав участь в процесі звільнення о. Тома, особливо уряду Індії і Керали, всіх людей доброї волі, всім хто підносили молитви про спасіння і звільнення отця Тома».