Програма апостольського візиту Папи Франциска в Чилі і ПеруВатиканський Зал Печатки опублікував програму візиту Папи Франциска в Республіки Чилі і Перу, яка відбудеться з 15 по 22 січня 2018 року.

Святіший Отець прибуде в чилійську столицю Сантьяго увечері 15 січня і вранці наступного дня зустрінеться з представниками влади, громадянського суспільства та дипломатичного корпусу. Заплановані візити ввічливості до президента країни і потім Свята Меса в столичному парку імені Бернардо О'Хіггінс.

У другій половині дня Папа Франциск відвідає жіночий пенітенціарний центр, після чого зустрінеться зі священиками, монахами і семінаристами в кафедральному соборі Сантьяго де Чилі. Увечері відбудеться зустріч з помісними єпископами; в приватному порядку Єпископ Риму відвідає святилище чилійського святого Альберто Уртадо і зустрінеться зі священиками з Товариства Ісусового.

На наступний день, 17 січня, Папа відправиться в місто Темуко, де відправить Святу Месу в аеропорту Макехью і пообідає разом з жителями Арауканії в будинку «Мадре-де-ла-Санта-Крус». Після повернення в Сантьяго Єпископ Риму зустрінеться з молоддю в святилищі Майпу і потім відвідає Папський католицький університет Чилі.

18 січня Папа Франциск очолить Святу Месу в Кампусі в приморському місті Ікіке і пообідає разом з супроводжуючими його особами в центрі духовних вправ при святилищі Богоматері Лурдської.

О 17 годині Святіший Отець покине Чилі і попрямує в столицю Республіки Перу Ліми. Серед найбільш важливих зустрічей цього другого етапу апостольського візиту - зустріч з владою країни, з амазонськими народами, з жителями столиці. На цей же день заплановано візит в дитячий будинок і приватна зустріч з членами Товариства Ісуса в столичній церкві Святого Петра.

В суботу 20 січня Папа Франциск очолить Святу Месу на узбережжі містечка Уанчака, відвідає на папамобілі місцевий житловий квартал «Буенос-Айрес», зустрінеться з духовенством, чернецтвом та семінаристами Північного Перу і ввечері візьме участь в Богородичному богослужінні на площі Армас, після чого повернеться в Ліму.

На наступний день Єпископ Риму помолиться Літургією годин разом з монахинями споглядального життя в святилищі Сеньйор-де-лос-Мілагрос, піднесе молитви біля мощей перуанських святих в столичному кафедральному соборі, очолить молитву «Ангел Господній» та Святу Месу на авіабазі Лас-Пальмас.

О 18:30 відбудеться прощальна церемонія, після якої Святіший Отець покине Перу і відправиться на літаку до Італії. Прибуття в римський аеропорт Чампіно заплановано на наступний день о 14:15.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.