Церковна школа Герреро в Мехіко закрита через вбивстваЦерковна школа в мексиканському штаті Герреро закрита через розгул насильства і вбивств, з огляду на те, що місцева організована злочинність прагне підім'яти під себе всі місцеві органи і установи, включаючи Церкву,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Седмицю та fides.

Церковна католицька школа Morelos de Chilapa в місті Чільпансінго закрилася після того, як черниці Ордена Святої Діви Марії Гвадалупскої, які вели в ній уроки, змушені були покинути місто. Про це повідомив монсеньйор Сальвадор Ранхель Мендоса (Salvador Rangel Mendoza), єпископ єпархії Чільпансінго-Чілапи, в своєму інтерв'ю агентству Fides. Прелат додав з гіркотою і тривогою, що черниці залишили місто в страху після того, як батьки і сестра однієї з них були по-звірячому вбиті бандитами. Церковну школу відвідувало приблизно 500 учнів, і всі вони тепер залишаться без шкільної освіти. Єпархія Сьюдад-Альтамірано висловила свою солідарність з єпархією Чільпансінго-Чілапи і з архієпископством Акапулько, зазначивши, що розгул насильства і вбивств змусив вже багато сімей втекти з цього району.

«В останні дні сталося відразу кілька резонансних вбивств: загинув поліцейський в Сан-Мігель-Тотолапане; потім були вбиті рідні однієї з черниць католицького ордена, який тримав школу Морелос в окрузі Чілапа; 5 лютого бандити вбили о. Івана Анорве Джеймса (Iván Añorve Jaimes) з архієпископства Акапулько, о. Германа Муньеса Гарсію (Germaín Muñiz García) з єпархії Чільпансінго-Чілапи, а також вчителя, що супроводжував їх - говориться в спеціальній заяві архієпископства Акапулько, направленому в агентство Fides . - Господь велить нам осмислити цінності життя і світу. Ми закликаємо владу країни провести ретельне розслідування цих вбивств, знайти винних у цих злочинах і покарати їх за всією суворістю закону ».

За повідомленнями місцевої преси, ватажки місцевих організованих злочинних угруповань намагаються за всяку ціну підпорядкувати собі діяльність всіх організацій на цій території, включаючи Католицьку Церкву. «Всі, хто волає до закону і справедливості і сподівається на захист влади, стають метою цих банд, - йдеться в заяві архієпископства. - Тільки цим ми пояснюємо розгул насильства і вбивств в останні тижні ».