Цей фільм найчастіше перекладали в кінематографіФільм "Ісус 1979", який перевели на 1500 мов світу, був знятий в 1979 році режисерами Джоном Дах і Пітером Сайкл. Стрічка має назву «Ісус».

У книзі рекордів Гіннеса цей фільм визнали найбільш перекладеним фільмом в історії. Нещодавно цю картину з Брайаном Диканом в ролі Спасителя транслювали на мові однієї з етнічних груп віддаленій частині Ефіопії.

Показ пройшов на великому екрані посеред поля між двома населеними пунктами. Історію Христа прийшло подивитися близько 600 ефіопів.

Після перегляду багато глядачів висловили бажання дізнатися більше про Христа. У племені налічується 70 тисяч осіб, розсіяних по декількох країнах. Багато з них ніколи не чули про Спасителя, тому фільм, знятий за Євангелієм від Луки, перевели на їхню мову.

Фільм, який переводили частіше за інших

Фільм «Ісус» показує життя Христа згідно описами в Євангелії від Луки. Продюсер Джон Хейман, який зняв понад 30 фільмів і отримав безліч нагород за свої роботи, намагався якомога точніше донести Звістку про Христа, яка б переносила глядачів у історичний Ізраїль (Святу Землю) першої половини I століття.

 Актор Брайан Дикан, готуючись до головної ролі, перечитав Євангеліє від Луки більше 20 разів на різних перекладах, запам'ятовуючи при цьому цілі розділи.

Стрічка знімалася в Ізраїлі. У зйомках, які тривали сім місяців, брало участь понад 5 тисяч осіб.

За винятком британця Дикана, всі члени акторського складу були жителями Ізраїлю, невідомими за межами своєї країни.

Фільм «Ісус» показали понад 6 мільярдів (!) разів в 228 країнах світу.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на catholicby.