Тезе Львів - 2018 рокуВперше в Україні наприкінці квітня у Львові відбудеться зустріч Тезе. У Римі, брат Алоїс розмовляв із Папою Франциском про зустріч Тезе у Львові.

Вранці 12 березня, брат Алоїс, пріор спільноти Тезе, був прийнятий на приватній аудієнції Папою Франциском. Він розповів йому про майбутню зустріч молоді у Львові (Україна) у квітні.

З 27 квітня по 1 травня 2018 р. у Львові відбудеться зустріч молодих християн, організована спільнотою Тезе (Франція). Після Вільнюса, Любляни, Печа, Риги, Бірмінгема та багатьох інших міст, цього року Львів обрано для весняної зустрічі. Зустріч стала можливою завдяки співпраці між Тезе, церквами та місцевою владою.


Основні моменти підготовки:

Більше 500 молодих людей із Західної Європи вже зареєструвалися на зустріч, це молодь з Німеччини, Франції, Нідерландів та Італії.
Більше 350 молодих людей з Львова зареєструвалися волонтерами для підготовки зустрічі - вони розділені на декілька груп, щоб слідкувати за усіма аспектами підготовки.

Сім'ї або жителі Львова, які бажають відкрити свої двері для паломників, можуть скористатися формою, доступною в Інтернеті за адресою www.taize.fr/lviv
Чотири волонтери з Тезе перебуватимуть у Львові п'ять тижнів: Джонатан з Англії, Елі з Франції, Даніель з Німеччини та Денис з України.

 

Фото: Taizé Community (@taize) | Twitter

Про це Християнський портал КІРІОС повідомили у прес-центрі Тезе.