Патріарх Кирил зателефонував Папі Франциску після ракетних ударів по СиріїВідбулася телефонна розмова Патріарха Московського з Понтифіком. Про це повідомляє офіційний сайт Російської Православної Церкви. Крім того, Кирило провів бесіду з усіма православними Патріархами Близького Сходу. "Йшлося, звичайно, про Сирію", - повідомив він на зустрічі з представниками ЗМІ, яка відбулася 14 квітня 2018 р.

"Ми говорили про те, що в тому числі християни повинні вплинути на ситуацію таким чином, щоб припинилося насильство, щоб припинилася війна, щоб не було тих страшних жертв, які сьогодні мають місце. Це був яскраво виражений миротворчий діалог », - наголосив єрарх.

Керівник прес-служби Патріарха Московського і всієї Русі, священик Олександр Волков, відповідаючи на питання журналістів про деталі телефонних переговорів, розповів, що розмова Предстоятеля Російської Православної Церкви зі Святішим Отцем Франциском "пройшла в хорошій атмосфері взаєморозуміння". "Вона почалася з взаємних привітань зі святом Пасхи і продовжилася в контексті сирійської проблематики і тих загроз, які стоять зараз перед всією світовою спільнотою. Папа і Патріарх домовилися про продовження конструктивного діалогу ", - повідомив офіційний представник.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.