Папа зустрівся з представниками дхармічних релігій

Учасників Конгресу, «Дхарма і Лоґос. Діалог і співпраця в складну епоху»,   організованого в Римі Папською Радою міжрелігійного діалогу, в якому взяли участь представники дхармічних релігій та християни, Папа Франциск прийняв перед загальною аудієнцією 16 травня 2018 року.

Святіший Отець наголосив, що ця зустріч є приводом для подяки Господеві за те, що провідники різних релігій прагнуть розвивати культуру зустрічі й дають приклад діалогу та активно співпрацюють на служінні життю, людській гідності та захисту творіння.

Діалог та співпраця

Вітаючи представників дхармічних релігій, –  буддистів, індуїстів, джайністів і сикхів, – Його Святість  підкреслив, що «діалог і співпраця  – це ключові слова в такий час, як наш, коли задля безпрецедентної складності факторів спостерігаємо зростання напруженості й конфлікти, з насильством, поширеним як у малих, так і у великих масштабах».
Плекайте культуру зустрічі

Закликаючи плекати культуру, зустрічі діалогу та співпраці, Папа Франциск подякував усім, хто трудиться згідно із своїми релігійними традиціями, сприяючи добру в світі.
Дхармічні релігії

До дхармічних релігій належать визнавці індуїзму, буддизму, джайнізму та сикхізму, що вкорінені в індійській релігійно-філософській традиції, основною концепцією яких є віра в дхарму, тобто універсальний закон буття.

 

Цього ж дня перед загальною аудієнцією 16 травня 2018 р., Папа Франциск прийняв делегацію, в яку входили 54 буддійські монахи з Таїланду, які подарували йому священну книгу буддизму, перекладену на сучасну мову.

Вітаючи їх, Святіший Отець подякував за цей цінний дар, «який є відчутним знаком великодушності й дружби, що пов’язує нас протягом багатьох років шляхом, зробленим з маленьких кроків».

Папа висловив своє велике прагнення, щоб буддисти й католики інтенсифікували свої стосунки, роблячи поступ у пізнанні і пошані до духовних традицій взаємних духовних традицій і свідчили в світі цінності справедливості, миру й захисту людської гідності.

Ще раз дякуючи таїландським буддійським монахам за візит, Святіший Отець призвав на них божественні благословення радості та спокою.

 

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.