Окупаційна влада ДНР на місці "півнух" будуватиме храмиОкупаційні «влади ДНР» в Горлівці дали команду на розбирання будівель для будівництва ... церков. Притому церкви будуються в районах, які постійно перебувають «під обстрілом»,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на «Відомості Донбасу »

Жителі тимчасово окупованій Горлівки повідомляють, що в місті починається розбирання деяких в даний момент порожніх будівель. А будматеріали - цегла і т.д. - йдуть на будівництво церков. Притому будівництво ведеться в тих районах, які піддаються «обстрілу». Жителів міста обурює не сам факт знесення будівель, наприклад, пивних закладів, на місці яких будується «храм», а сам факт «будівництва». Крім того, виникають питання  «святості» таких споруд.

Ось що пишуть горлівчани в соціальних мережах:

«Провів власне розслідування і з'ясував що цегла на будівництво храмів на Бесарабці і в балці на Будівельнику йде з палацу культури шахти 19/20.

На будівельнику в балці ж уже є церква, і, начебто, не дерев'яна, або я помиляюся? А дерев'яна була ближче до фільтрувальної, а та шо на Оленина так кам'яна ... »,

«У балці півнуху знесли і на її місці будують новий храм, і всі це під час війни».